Група підлітків напала на бездомних в Запоріжжі
Як зазначається, підлітки знайшли в полі притулок бездомних, зроблений з палиць, ганчірок і поліетилену. З невідомих причин неповнолітні почали бити людей.
"Малолітні негідники напилися горючої суміші і вирішили відігратися за все, що не виходить в житті на слабких духом і тілом людей... Потрібно знайти негідників..", - написав Андрій Лукін.
Підлітки перебували в стані алкогольного сп'яніння. Хлопець, який особливо активно брав участь у побитті, насилу тримався на ногах, час від часу падаючи.
Варто також відзначити, що деякі з підлітків, які перебували в компанії, намагалися зупинити побиття.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55