У Запоріжжі п'яні підлітки зірвали прапор України: покарання вандалів зняли на відео

У Запоріжжі молоді люди зірвали прапор України. Свої дії підлітки під сміх зняли на відео, після чого кадри виклали в мережу. Вчинок викликав в інтернеті гнівну реакцію та масу обурених коментарів.

Незабаром спливла інформація про одну з учасниць інциденту - її профіль в соцмережі вдалося ідентифікувати, і з дівчиною зустрілися активісти, щоб обговорити ситуацію через наругу над державним символом.

"Поліна (дівчина, яка знімала на відео і ржала, як двоє хлопців рвуть Український прапор) вже вибачилася, а молоді люди на втіках. Знайти їх поки що неможливо, але цей момент не за горами", - пише "Запоріжжя NOW" на Facebook-сторінці.

Дівчина на кадрах вибачилася за вчинок і пообіцяла, що більше такого не повториться. Свої дії пояснити вона не змогла. Після підліток облила своє обличчя і волосся зеленкою - на вимогу невідомих активістів - і стала на коліна.

"Я вибачаюся за свій вчинок. За те, що я знімала відеоінцидент із прапором. Я не хотіла нікого образити. Я дуже перепрошую, вибачте, будь ласка. Я люблю Україну. Так вийшло, і такого більше не повториться", - сказала вона.

Також в інтернеті з'явився пост із покаянням іншого учасника інциденту - хлопець вирішив вибачитися у себе в Instagram і розповів, що "накосячили по синьці", обіцяв купити новий прапор і запевнив, що "самі є патріотам своєї країни".

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення