На світлофорі "Волга" зачепила навчальний автомобіль автошколи, після чого в'їхала в дерево.
Під час ДТП з багажника авто випав чоловік.
Як виявилося компанія чоловіків їхала відпочивати, одному з чоловіків не вистачило місця, тому його посадили в багажник.
На місці працює поліція, учасники ДТП отримали незначні пошкодження.
Водій має ознаки сп'яніння.
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55
09.06.26 | 19:00
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34