У Житомирі хірургічне відділення обласної лікарні вирішили закрити після спалаху коронавірусу серед медиків. Про це заявив начальник управління Департаменту охорони здоров'я обласної державної адміністрації Микола Суслик.
За його словами, в лікарняному відділенні інфекцію підтвердили у 16 медичних працівників.
"Джерелом інфекції був лікар. Що стало причиною його інфікування, можна буде сказати після перевірки. Зараз всі лікарі забезпечені засобами захисту", – заявив Суслик.
Також він додав, що всіх співробітників хірургічного відділення перевірили на COVID-19 за допомогою ПЛР-тестів, вони показали негативний результат.
Чиновник додав, що після закриття відділення в обласній лікарні хірургічну допомогу надаватимуть в інших лікарнях міста.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55