Перший випадок коронавірусу зафіксували у місті Житомир. Про це написав на своїй сторінці в Facebook мер міста Сергій Сухомлин
Хворий в Житомир повернувся з Австрії, його стан задовільний. Чоловіку 56 років.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55