У Житомирі після зливи люди каталися на гідроциклі та матрацах. Про це повідомляє Telegram-канал "Вартові еспресо".
На вихідних вулиці в центрі Житомира затопило після сильної зливи. Пішоходам води було майже по пояс, а транспорт виявився заблокований у воді. Деякі житомиряни пливли по вулиці на надувному матраці, а деякі влаштували розваги на гідроциклі.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55