У Житомирі покупець порізав власника бутика ножем

ТСН

У Житомирі покупець у торговому центрі порізав власника бутика ножем на очах десятків людей. Викликали поліцію свідки і вони ж і не дали нападнику втекти

Чоловіка з ножем намагалися втихомирити відвідувачі і продавці, але він пручався та не припинив спротив, навіть коли приїхала поліція. Очевидці кажуть, що агресивний покупець був напідпитку і міг накинутися на будь-кого. За версією самого нападника, він ходив по магазинах з маленькою донькою та дружиною, коли на них здійснили напад і він був змушений захищатися

Натомість у потерпілого 25-річного Івана інша версія: жінка зайшла до крамниці, а її чоловік сперся на рамку біля входу. Продавчиня попросила відійти, але відвідувач почав розхитувати рамку ще дужче, тоді і втрутився власник крамниці.

"Була перепалка, потім у хід пішли кулаки, потім він почав діставати ніж. Це був розкладний ніж, який був у задній кишені. Дуже багато людей навкруги– розмахував ножем, не бачачи", - каже Іван Кришталь. Один з ударів припав йому в обличчя – лезо пройшло від вуха до перенося.

"Якимсь щасливцем виявився, тому що до ока там навіть на сантиметри, а напів міліметри. Він просто пройшов кінчиком повз око", - розповів постраждалий.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook
загрузка...
загрузка...

Більше новин