У Житомирі протестувальники проти підвищення тарифів на газ увірвалися в приміщення обласної ради. Про це повідомляє телеграм-канал Протест.
"У рамках всеукраїнської акції Стоп тарифний геноцид житомиряни спочатку пікетували Житомиргаз, а потім вирішили зігрітися і взяли штурмом обласну раду. Зараз спілкуються з депутатами", - йдеться в повідомленні.
Також в інших містах України біля будівель місцевої влади тривають акції протестів.



06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22
05.06.26 | 19:00
05.06.26 | 18:21
04.06.26 | 21:51
04.06.26 | 21:39
02.06.26 | 19:00
02.06.26 | 17:50
01.06.26 | 17:00