У Житомирській області за неділю було підтверджено сім нових випадків захворювання на коронавірус COVID-19. Три тести показали повторне інфікування, повідомив напередодні глава облдержадміністрації Віталій Бунечко.
"За результатами лабораторного дослідження 154 проб, станом на 21:30 кількість хворих на COVID-19 зросла на сім осіб. Крім того, три повторні проби у жителів Житомира показали наявність хвороби в організмі", - написав чиновник у Facebоok.
Загальна кількість заражених у регіоні склала 430 осіб. Найбільша кількість заражень спостерігається в Житомирі - 151 осіб, в Коростені - 89 і в Бердичеві - 80.
Нагадаємо, від коронавірусу в Україні померли 303 людини.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55