Убивство Дар’ї Лук’яненко: підозрюваному загрожує небезпека

Роздільнянський районний суд Одеської області відмовив у переведенні підозрюваного у вбивстві 11-річної Дар’ї Лук’яненко Миколу Тарасова на особливий режим утримання до “одиночної камери”. Про це повідомляє УНН з посиланням на пресслужбу прокуратури Одеської області.

“Обвинувачений у залі засідання самостійно відмовився від забезпечення заходів захисту посилаючись на те, що він не потребує їх та має намір утримуватися в СІЗО на загальних умовах”, — сказали в пресслужбі.

Суд не задовольнив клопотання співробітників одеського СІЗО про окреме утримання Тарасова або переведення до іншого СІЗО.

У клопотанні співробітники СІЗО заявляли, що Тарасову загрожує небезпека. Також, в пресслужбі повідомили, що 27 січня о 12:00 планують провести підготовче засідання.

Нагадаємо, Роздільнянський районний суд Одеської області продовжив тримання під вартою Миколі Тарасову, який є підозрюваним у вбивстві 11-річної Дар’ї Лук’яненко.

Нагадаємо, що прокуратура оголосила про підозру у вбивстві 11-річної Дар’ї Лук’яненко на Одещині 22-річному місцевому жителю.

Нагадаємо, 19 червня у поліції заявили, що виявили тіло зниклої 11-річної Дар’ї Лук’яненко, яка зникла на Одещині 13 червня, коли йшла до танцювального гуртка.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення