Учасника злочинної групи судитимуть за підрив мосту на Луганщині під час окупації

До суду направили кримінальне провадження стосовно одного з учасників організованої злочинної групи, який обвинувачується в участі у підриві автомобільного мосту під час окупації. Про це повідомляє пресслужба Луганської обласної прокуратури.

"Луганська обласна прокуратура направила до суду кримінальне провадження стосовно одного з учасників організованої злочинної групи, який обвинувачується у вчиненні диверсії, участі у діяльності не передбаченого законом збройного формування, незаконному поводженні зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами ( ч.3 ст. 28, ст. 113, ч. 2 ст. 260, ч.3 ст.28, ч. 1 ст. 263 КК України)", - йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що за даними слідства, на початку окупації мешканець міста Лисичанська, перебуваючи у складі незаконного збройного формування РФ – так званої армії "Юго-Востока" створив та очолив стійку злочинну групу. До неї увійшли ще троє мешканців Донецької області. Учасники угруповання мали на меті здійснення мінування та підриву важливих об’єктів інфраструктури.

В прокуратурі нагадали, що у середині липня 2014 року підривники заклали вибухівку та підірвали автомобільний міст між населеними пунктами Золотарівка Попаснянського району Луганської області та Верхньокам’янське Бахмутського району Донецької області, що проходив через залізничну колію. Переправу було заміновано за допомогою шахтного тротилу, детонаторів та шахтної підривної машинки.

"Під час досудового розслідування судово-психіатричною експертизою встановлено, що підозрюваний на даний час є неосудним, у зв’язку з чим до нього застосовано примусові заходи медичного характеру у вигляді госпіталізації до медзакладу з надання психіатричної допомоги. Після виходу із зазначеного хворобливого стану чоловік буде направлений у розпорядження судово-слідчих органів", - зазначається в повідомленні.

Також зазначається, що на момент вчинення злочинів психічними захворюваннями особа не страждала.

Окрім того, організатора злочинного угруповання та ще двох учасників оголошено у розшук.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення