МЗС України направило ноту Росії у зв'язку з розливом нафти в Чорному морі біля берегів Криму. Про це йдеться в заяві, опублікованій в четвер, 12 травня, на сайті зовнішньополітичного відомства.
Українські дипломати висловили стурбованість у зв'язку з появою інформації про розлив нафтопродуктів поблизу Севастополя, в результаті чого була «значно забруднена морська зона».
У МЗС заявили, що Україна має «суверенні права в морських районах Криму, у зв'язку з чим має право вимагати від інших держав «дотримання своїх зобов'язань щодо запобігання та ліквідації наслідків забруднень в морських районах України».
Про розлив нафти 10 травня повідомив сайт «Крим. Реалії» (проект української служби «Радіо Свобода»).
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22
05.06.26 | 19:00
05.06.26 | 18:21
04.06.26 | 21:51
04.06.26 | 21:39
02.06.26 | 19:00
02.06.26 | 17:50
01.06.26 | 17:00