Україна перейде на адаптивний карантин (відео)

Після 22 травня карантин в Україні через коронавірус буде продовжено, втім країна перейде на його адаптивну модель. Про це під час години запитань до уряду у Верховній Раді заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

"Сьогодні ми працюємо над розробкою подальших кроків виходу з карантину і переходу до адаптивної моделі. 22 травня – дата, до якої триває карантин. Він буде продовжений, але з поступовим переходом власне до адаптивної моделі. Коли ми будемо і далі пом'якшувати, залежно від розвитку ситуації, карантинні заходи проти епідемії. Але при цьому будемо передавати все більше повноважень на місця, органам місцевого самоврядування", – сказав голова уряду.

За його словами, це дозволить локалізувати хворобу в місці, де вона виникає. Адже зараз ситуація із захворюваністю на коронавірус в різних регіонах різна.

"Відповідно, робити локдаун всій країні в червні або липні може бути уже недоцільно. В цей момент ми повністю прейдемо до моделі адаптивного карантину. Вона буде передбачати локалізацію захворювання в точках спалаху або виникнення хвороби", – запевнив Шмигаль.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення