Україна сьогодні відзначає річницю Революції Гідності

 Лівий берег

В Україні сьогодні відзначають День Гідності і Свободи.

2 роки тому мешканці Києва вийшли на Майдан Незалежності, щоб підтримати підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом.

У цей же день, 21 листопада в 2004 році українці зібралися на Майдані, щоб висловити свій протест фальсифікацій на виборах президента.

На честь Дня Гідності і Свободи у столиці пройдуть культурно-масові заходи.

Як повідомляє "Наш Київ", з 21 по 29 листопада на вул.Хрещатик пройде виставка плакатів, присвячена подіям зими 2013-2014 років.

У Національній філармонії за сприяння Департаменту культури КМДА відбудеться урочистий захід "Хорал безсмертя".

Захід організовано культурно-мистецьким благодійним фондом "Діалоги культур".

У міській спеціалізованій молодіжній бібліотеці "Молода гвардія" 21-22 листопада заплановані покази документального фільму Сергія Лозниці "Майдан" і уривків із записів відео- і аудіосвідетельств активістів Революції Гідності.

У Музеї історії міста Києва до 3 січня проходитиме виставка "Майдан: від незалежності до свободи".

З 10.00 на Майдані Всеукраїнська громадська організація "Коаліція учасників помаранчевої революції" планує провести акцію "Майдан - наступний крок".

22 листопада на Майдані запланована акція "Гайворонська Хода" Гідність проти Бєспрєдєла "(патріотичні заходи).

У неділю з 9.00 до 22.00 Добровольчий рух ОУН проведе акцію з нагоди річниці Дня Свободи, помаранчевої революції і революції Гідності. Місце проведення - майдан Незалежності - Адміністрація Президента України - Верховна Рада України.

Київська влада повідомляє, що в місті посилено заходи безпеки. Ст. м. Хрещатик з боку вул. Інститутській буде закрита на вхід і на вихід. Порядок у столиці в цей день будуть підтримувати 4000 правоохоронців. Всім людям, що збираються в центр міста, рекомендують мати з собою паспорта.

У мерії також відзначили, що в місцях проведення заходів Департаментом охорони здоров'я буде організовано чергування машин швидкої допомоги.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення