Україна заборонила ввозити три дитячі книжки з російською пропагандою

Державний комітет України з питань телебачення і радіомовлення (Держкомтелерадіо) заборонив ввезення в країну з РФ з метою реалізації трьох дитячих книжок через пропаганду держави-агресора та комуністичного тоталітарного режиму і його символіки.

"Держкомтелерадіо відмовило ПП "Видавництво "Махаон-Україна" у ввезенні на територію України з метою розповсюдження трьох дитячих книжок російського видавництва "Азбука-Аттикус", які пропагують державу-агресора, комуністичний тоталітарний режим і його символіку", - йдеться в повідомленні пресслужби відомства.

Зокрема, не надано дозволу на ввезення з метою реалізації дитячої книжки "Транспорт" серії "Развиваем малыша", яка презентує малюкам російський танк і комуністичну символіку. В іншій книзі для маленьких читачів "Копилка бесценных знаний: Изобретения, факты, открытия"глава про перші супутники Землі та освоєння космічного простору за часів СРСР ілюструється державним прапором РФ, вводить в оману дітей і приписує державі-агресору чужі заслуги.

Крім того, книжка під назвою "А почему небо голубое?", яка також не отримала дозволу на ввезення, пропонує дітям пізнавати світ через призму реалій, міфів і символів держави-агресора. Окремі її сторінки присвячені великому опису російського державного прапора, який, за інтерпретацією авторів, символізує і благородство, і чесність, і мужність, і ще велику кількість чеснот.

Зазначено, що загалом, починаючи з 2017 року, Держкомтелерадіо видало 29 004 дозволи на ввезення видавничої продукції та надало 4 162 відмови у видачі дозволів.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення