Цього разу українцям вдалося зайняти нові позиції непомітно для бойовиків.
Про це на своїй сторінці повідомив відомий дніпровський волонтер Юрій Мисягін.
На Світлодарській дузі у нас “трохи” нових позицій з’явилося. Наші дуже постаралися і найголовніше все зробили тихо. Сепаратисти тільки потім про все здогадалися, активізувалися, але було вже пізно. Позиції наші і міцно наші. Вже й опорники на них стоять,
– написав волонтер.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55