Командир батальйону "Донбас-Україна" В'ячеслав Власенко "Філін" заявив, що ЗСУ "вирівняли" Світлодарську дугу і припинили контрабанду.
Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці.
"Світлодарська дуга. Вже не дуга. Підрівняли. Контрабаса теж немає. Закрутили", - зазначив.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55