Український посол жорстко відповів австрійському магнату на заклик зрозуміти Росію

 СЕГОДНЯ

Посол України в Австрії Олександр Щерба звинуватив австрійського будівельного магната Ханса-Петера Хазельштайнера в підтримці російської агресії в Україні.

Це випливає з поста українського дипломата в Facebook.

За словами Щерби, в інтерв'ю австрійській газеті "Die Presse" Хазельштайнер зробив кілька заяв, які він "як посол не може залишити без коментаря".

"Зокрема, слова про те, що санкції проти Росії неефективні, спрямовані проти не тих і відповідають лише американським інтересам - принаймні дивні", - вважає дипломат.

За його словами, після нелегальної анексії Криму і десяти тисяч смертей, і після руйнування системи безпеки в Європі від європейця можна було б очікувати більшого розуміння цілей і причин санкцій.

"Росія прийшла в Україну, зруйнувала життя тисяч, змусила мільйони людей тікати. Я задаюся питанням: якби щось подібне сталося в житті герра Хазельштайнера, якби його особиста доля була зруйнована - був би він таким великодушним? Здається, в цьому випадку, як і в багатьох інших випадках, за готовністю "розуміти Росію" ховається звичайна байдужість до страждання інших людей", - підсумував посол.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення