У середу, 23 грудня, з полону боеквіков повернули українського бійця.
Про це повідомляють в Telegram-каналі Української делегації для участі в Тристоронньої контактній групі (ТКГ).
"Сьогодні, 23 грудня, завдяки відповідним діям Гуманітарної підгрупи в ТКГ українській стороні було повернуто військовослужбовця однієї з механізованих бригад ЗСУ, молодшого сержанта Пупка Олександра Івановича, який за обставинами, які встановлюються, нещодавно потрапив на тимчасово непідконтрольну територію", - йдеться у повідомленні.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55