Українського політолога побили в прямому ефірі російського ток-шоу (відео)

 Страна

Інцидент стався на зйомках російської телепередачі "Процес", що виходить на телеканалі "Зірка".

Колишній український журналіст Юрій Кіт кілька разів ударив по обличчю українського політолога В'ячеслава Ковтуна в ході зйомок програми, передає "Кореспондент".

Інцидент трапився під час виступу Юрія Кота. Він розповідав про 17-річного сина, що живе в Україні, і його товаришів, які не сповідують радикальної ідеології. Під час цього Ковтун сказав: "Ми дізнаємося, що це за син", після чого Кіт підійшов до нього і кілька разів вдарив.

Ведучі відразу припинили конфлікт попросивши Ковтуна і Кота покинути знімальний майданчик, заявивши, що рукоприкладство на програмі неприпустимо. Після інциденту Ковтун викликав поліцію.

В'ячеслав Ковтун — український політолог, директор Центру досліджень суспільних процесів "Експерт" в Києві. Публіці В'ячеслав Ковтун відомий як учасник політичних телепередач на російських каналах, таких як "Недільний вечір з Володимиром Соловйовим", "Спеціальний кореспондент", "Право голосу" і ін.

Його представляють як політолога і експерта з політичних процесів України.

Журналіст Юрій Кіт, який раніше був голосом каналу "Інтер", взимку 2014 року був голосом Антимайдану, в грудні 2013 року був побитий невідомими.

Після цього він покинув Україну.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення