Під час оголошення вироку Надії Савченко у Донецькому міськсуді Ростовської області українську делегацію вивели із залу засідання за те, що вони співали гімн України і підняли синьо-жовтий стяг.
Українська делегація словами гімну України підтримала Надію, яка знову перервала суддю піснею "Ой, судді-судді, ви мої".
Журналістів теж вивели із залу суду.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55