Українці з Домінікани зажадали від Зеленського президентський борт (відео)

Туристи з України, які через карантин у зв'язку з коронавірусом застрягли в Домініканській Республіці, звернулися до президента Володимира Зеленського, зажадавши, щоб той відправив для їхньої евакуації президентський літак.

Відповідне відео, де молоді люди у вишиванках на фоні острівного пейзажу звертаються до глави держави, з'явилося в Instagram.

"Звертаюся до президента Володимира Зеленського. Ми вимагаємо евакуації, ми вимагаємо відправити за на нами президентський борт!" – каже хлопець на відео.

За його словами, в Домінікані опинилося багато туристів із України – 129 осіб, проте вони досі не знають, як їм повернутися додому. Зокрема, там застрягли сім'ї, які прилетіли з дітьми, – евакуації чекають приблизно 20 неповнолітніх.

Водночас молоді люди підкреслили, що Зеленський відправив свій особистий президентський літак за українцями до Відня, який розташований не так далеко від аеропорту Львова.

Туристи постійно консультуються з посольством і консулами, проте там, зазначають вони, не володіють достатньою інформацією для того, щоб евакуювати всіх українців.

"У нас є одна геніальна ідея: якщо ви не можете знайти рейс або чартерний літак, який зможе нас забрати, – відправите за нами свій президентський борт! На початку своєї каденції ви обіцяли, що все державне майно, яке є в України, стане доступним для громадськості. Виконайте цю обіцянку! Дайте нам адекватну суму для польоту, і ми готові летіти додому!" – підсумував українець із Домінікани.
Посмотреть эту публикацию в Instagram ‼️Обращение к @zelenskiy_official ‼️ Публикация от @ romanova_103
Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення