Умань готується прийняти рекордну кількість хасидів-паломників (відео)

 ТСН

2 жовтня вони будуть зустрічати 5777-й іудейський новий рік, йдеться в сюжеті ТСН.

У вівторок, 27 вересня, 160 прочан-хасидів ступили на українську землю. Чартерний рейс з Ізраїлю приземлився в столичний аеропорт Жуляни.

В очікуванні вигідних клієнтів на виході вже вишикувалися українські таксисти. За проїзд до Умані зазвичай можна заробити до 1000 гривень з пасажира. Для перших паломників знижки — не більше 300 гривень з людини. Але пропозицією скористалися лише кілька хасидів. Решта поїхали на заздалегідь замовлених автобусах. Хоча і місць в них мало.

Щорічно юдеї б'ють рекорди за кількістю охочих зустріти новий рік в Умані. Цей — не виняток. Очікується 50 тисяч паломників. З Ізраїлю летять переважно в Київ і Одесу. Тільки в «Борисполі» на цьому тижні планують прийняти 81 чартерний рейс. В Умані з вчорашнього дня вже працює зведений загін правоохоронців Черкаської області. На період свята до них приєднаються і ізраїльські колеги.

Готуються до іудейського нового року і пересічні жителі Умані. Незважаючи на невдоволення гучними святкуваннями Рош-га-шана, це період хорошого заробітку. Особливо для тих, хто має житло поблизу могили пророка Цадика Нахмана. Під час єврейського свята ціни тут європейські. Добу в однокімнатній квартирі коштують від ста доларів.

Хасиди вірять — якщо зустріти іудейський новий рік на могилі Цадика Нахмана — весь наступний рік буде щасливим.

Нагадаємо, що в минулому році хасиди влаштували стрілянину по людях, потім – побили поліцейських, а на знімальну групу Надзвичайних Новин – напали та закидали журналістів камінням. Сотня паломників влаштувала справжню розправу над кореспондентами за те, що знімали їхні кримінальні розбірки

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення