На вулиці Панікахи у Дніпрі знайшли тіло 18-річної дівчини. Про це повідомляє паблік "Днепр Сейчас".
Зазначається, що на камерах відеоспостереження видно, як дівчина зайшла в під'їзд сама. Вона зупинилася на сходовій клітці між поверхами і пішла за сміттєпровід, де її згодом і виявили.
Померла була студенткою першого курсу Університету митної справи та фінансів.
Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею про умисне вбивство.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55