Унікальні швейні машинки Necci

У пошуках хорошої швейної машинки покупцям доводиться вивчати десятки моделей, випущених всесвітньо відомими брендами. Однією з найпопулярніших торгових марок в світі швейного обладнання є Necchi https://janome.in.ua/shveynye-mashyny/brand_necchi, слава якої гримить на всіх континентах. А почалося все з курйозу. Засновник справи Вітторіо Неччі просто «запозичив» конструкцію своєї першої швейної машинки у компанії Зінгер, повністю скопіювавши всі деталі і вузли.

Історія бренду Неччі

Починав Вітторіо Неччі з ливарної фабрики, успадкованої від діда і батька. На підприємстві працювало 170 робітників, які виробляли чавунне литво для машин. Ідею нового бізнесу з виробництва швейних машинок власнику підприємства підкинула дружина, яка давно мріяла обзавестися цим корисним механізмом. Однак на початку минулого століття швейне обладнання було дуже дорогим і вважалося чи не предметом розкоші, через що Неччі задумав виготовити таку необхідну машинку на своєму заводі.

А щоб не наробити помилок, розробляючи власну конструкцію, Неччі просто купив модель Зінгер 15, скопіював всі конструктивні елементи, після чого запустив виробництво, присвоївши виробу назва Неччі 15. «Вкрав» навіть цифру! Ось що значить бути послідовним.

Розвиток виробництва

Промисловець, який скопіював чужий виріб, відчував щоденний дискомфорт, який призвів його до розробки власної конструкції. У 1924 році підприємство випустило нову швейну машинку - Necci BD. Потрібно віддати належне розробникам: на той момент ця модель вважалася найдосконалішою. З цього моменту думка про плагіат перестала мучити підприємця. Вітторіо ініціює активну маркетингову кампанію, вкладає в рекламу свого дітища чималі гроші, але змагатися з Зінгером йому виявилося не під силу.

Довелося шукати інші можливості. Покупцям були запропоновані нові розробки з «просунутими» функціями, однією з яких стала строчка «зигзаг». Над зовнішнім виглядом продукції працювали кращі дизайнери, завдяки чому вироби Неччі відрізнялися особливим шармом і вишуканістю.

На цьому шляху розробники досягли нечуваного успіху. Модель «Мірелла» стала справжнім шедевром, який завоював «Гран-прі» на виставці в Мілані. Ця річ навіть потрапила в експозицію Музею сучасного мистецтва в Нью-Йорку.

Де купити?

Каталог інтернет-магазину Janome включає 8 моделей машинок Necci ціною від 3 999 до 7 399 грн.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення