Уряд Росії подав у відставку: Путін пообіцяв Медведєву нову посаду

Прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв заявив, що уряд Російської Федерації подав у відставку, щоб розв'язати руки президенту Володимиру Путіну після його заяви про зміни до конституції РФ. Про це Медведєв заявив у ході зустрічі Путіна з кабінетом міністрів РФ, передає ТАСС.

"Ці зміни, коли вони будуть прийняті, цілком ймовірно, і це буде зроблено після обговорення, як це було сказано, вони внесуть суттєві зміни не тільки в цілий ряд статей конституції, але і в цілому в баланс влади, влади виконавчої, влади законодавчої, влади судової. У цьому контексті очевидно, що ми, як уряд Російської Федерації, повинні надати президенту нашої країни можливість приймати всі необхідні рішення і в цих умовах, я вважаю, що було правильним відповідно до статті 117 Конституції РФ уряд Російської Федерації в нинішньому складі подав у відставку", - пояснив Мєдвєдєв.

Відомо, що президент Росії вирішив ввести посаду заступника голови Ради безпеки Росії і запропонувати цю посаду саме Дмитру Медведєву. Про це повідомляє Інтерфакс.

"Дмитро Анатолійович завжди займався цими питаннями, і з точки зору підвищення нашої обороноздатності і безпеки. Я вважаю за можливе і просив його про це, щоб він зайнявся в майбутньому питаннями саме цієї властивості, цієї категорії. Вважаю можливим і зроблю це найближчим часом - введу посаду заступника голови Ради безпеки", - сказав глава держави.

Путін сказав, що задоволений роботою російського Кабміну. За його словами, "чиновникам вдалося зробити не все, але це і не було можливо". Він також доручив їм виконувати свої обов'язки до формування нового складу уряду.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення