"Усі в масках": Україна посилює умови карантину

В Україні не лише запровадять режим щодо обов’язкового носіння захисних масок із 6 по 24 квітня, а й обмежать перебування людей на вулиці в рамках посилення карантину через коронавірус.

Такі заходи обговорювали 1 квітня на нараді під головуванням президента Володимира Зеленського. Відповідне рішення також було ухвалене з ініціативи міністра охорони здоров’я Максима Степанова на засіданні Кабміну, інформує МОЗ у Telegram.

"Уряд посилить карантинні заходи на час спалаху COVID-19. Нові обмеження будуть застосовуватися щодо транспорту, самоізоляції, а також обсервації. Наші дії спрямовані на те, щоб максимально захистити українців від коронавірусу", – цитує міністра пресслужба відомства.

За словами глави МОЗ, в Україні планують запровадити найефективнішу комбінацію профілактичних немедикаментозних заходів: домашня ізоляція, домашній карантин та соціальне дистанціювання осіб віком від 60 років.

Під час карантину, який триватиме до 24 квітня 2020 р. на всій території України, серед внесених нових змін діятиме заборона на:

  • перебування в громадських місцях без вдягнутої маски чи респіратора;
  • переміщення групою осіб більш ніж дві особи, крім випадків службової необхідності та супроводу дітей;
  • перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 16 років, без супроводу повнолітніх;
  • відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності;
  • відвідування спортивних та дитячих майданчиків;
  • проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування тощо".

Нагадаємо, за порушення правил карантину у Сумах чоловіка, який прийшов до магазину без маски, оштрафували на 17 тисяч грн.

загрузка...

Більше новин