У Києві біля відділення Ощадбанку на вулиці Маяковського зібралася велика група пенсіонерів, які намагалися потрапити всередину будівлі. Про це повідомляє dtp.kiev.ua у своєму каналі в Telegram.
Масове скупчення літніх людей біля відділення банку, ймовірно, пов'язане з виплатою пенсій.
"Карантин на Маяковського, 15. Штовханина і шкандаль", - прокоментувала користувач Telegram Вікторія Овсієнко.
"Ощадбанк" в період карантину обмежує кількість людей, які можуть одночасно знаходитися в тому чи іншому відділенні. У зв'язку з цим біля входу утворюються черги охочих потрапити всередину.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55