"Уже в поточному році": генерал озвучив надихаючий прогноз по Донбасу

 Обозреватель

Уже в поточному році ситуація на Донбасі може почати змінювати "в бік звільнення".

Таку думку "Обозревателю" висловив екс-заступник начальника Генштабу ЗСУ, генерал-лейтенант запасу Ігор Романенко.

Коментуючи заяву заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Юрія Гримчака про те, що в 2018 році Україна зможе відновити контроль над окупованими територіями Донбасу, генерал зауважив: "Гримчак - представник влади. Але однозначно стверджувати, що територія буде звільнена в 2018 році, я не можу".

У той же час Романенко підкреслив: "Хочу сказати, що ймовірність процесів, які зрушаться з місця в цьому році з цього питання, дуже велика".

Генерал назвав низку факторів, які, на його думку, сприяють швидшому розвитку подій щодо повернення окупованих територій. По-перше, це "прихід Трампа, Макрона і, можливо, Меркель в результаті виборів в Німеччині", по-друге, "позиція Конгресу США щодо України", по-третє, "позиція і діяльність самої України - як керівництва країни, так і суспільства". У цьому контексті він зауважив: "У нас народилося нове суспільство - це дуже важливо".

Таким чином, "це дає підстави для оптимістичних прогнозів, що іще цього року ситуація почне змінюватися в бік, як мінімум, звільнення Донбасу. Але не більше того. Пророкувати я не збираюся", - заявив генерал.

Нагадаємо, в інтерв'ю заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Юрій Гримчак заявив про те, що в 2018 році Київ поверне контроль над окупованими територіями сходу України.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення