В аеропорту “Бориспіль” затримали п'ятьох іноземців, яких розшукував Інтерпол

 УНН

Учора прикордонники в аеропорту “Бориспіль” не пропустили двох громадян Ізраїлю, які намагались перетнути державний кордон з підробленими документами. Про це повідомили у прес-службі ДПСУ.

Під час оформлення пасажирів рейсу “Тбілісі — Київ” співробітники Держприкордонслужби виявили ознаки підробки в паспортних документах, а саме замінені фотографії. За даними фактами виявлених правопорушень прикордонники проінформували представників Національної поліції. Громадян не пропустили через кордон та повернули зворотнім рейсом.

Ще одного порушника, громадянина Іраку, який прямував транзитним рейсом до Великобританії з чужим паспортом, прикордонники зупинили під час перевірки документів. У іноземця прикордонники виявили чужий паспортний документ громадянина Греції.

Крім того, вчора прикордонники виявили в аеропорту двох громадян Туреччини, які розшукувались Інтерполом. Один із турків мав намір потрапити до України, а інший прямував на рейс до Стамбулу. Під час оформлення виявилось, що ці громадяни розшукуються правоохоронними органами Німеччини. Порушників прикордонники затримали та передали представникам Національної поліції.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення