В аеропорту Львова стався вибух: підірвали забутий ноутбук

У міжнародному аеропорту Львів сапери підірвали підозрілу сумку, вміст якої детектори розцінили як вибухівку. Але всередині неї виявився ноутбук іноземної туристки, повідомляє Zaxid.net в середу, 21 липня.

Раніше стало відомо, що в зоні очікування на першому поверсі львівського аеропорту співробітники служби безпеки виявили підозрілу сумку. Детектори підтвердили ймовірну наявність в ній вибухівки. В результаті двогодинної спецоперації сумку винесли за межі аеропорту і підірвали.

Як з'ясувалося, детектори вибухівки спрацювали на ноутбук, який був у сумці. Власницею залишеної сумки виявилася азіатка, яка летіла в Стамбул. Вона її просто забула.

Як стало відомо від джерел в поліції, ситуація була напружена, адже детектор вибухівки дав позитивний сигнал на вміст залишеної сумки. Тому вибухотехніки за допомогою спеціального дистанційно керованого робота винесли сумку за межі аеропорту і підірвали. Після вибуху там знайшли залишки звичайного ноутбука, при цьому жодних слідів вибухівки не виявили.

Близько 12:00 львівський аеропорт відновив повноцінну роботу.

Директор львівського аеропорту Тетяна Романовська заявила на брифінгу, що власницю забутої сумки вже знайшли. Це пасажирка рейсу авіакомпанії Turkish Airlines, який повинен був полетіти в Стамбул о 10:00. В результаті літак затримали на три години. А після розмови з поліцією пасажирка все ж вилетіла цим рейсом до Стамбула.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення