В Афганістані вбили одного з ватажків ІДІЛ

 Лівий берег

В Афганістані урядові війська вбили одного з ватажків терористичного угруповання "Ісламська держава" (ІДІЛ) Саада Емарат (Saad Emarati).

Як повідомляє ВВС, всього під час антитерористичного рейду було знищено майже 120 терористів.

На думку експертів, Емарат був одним із найвпливовіших польових командирів угруповання - він першим зрадив лідерів ісламістського руху "Талібан" і присягнув керівництву ІДІЛ. Його смерть повинна серйозно підірвати оперативні можливості угруповання в країні.

Крім убивства кількох десятків ісламістів, урядові сили звільнили території, зайняті джихадистами в окрузі Кот. Силові рейди на захоплені ісламістами землі стали відповіддю на нещодавній теракт у Кабулі.

Нагадаємо, що 23 липня в результаті вибуху, який влаштував смертник на демонстрації національної меншини хазарейців в афганської столиці, загинули 80 людей, ще 231 постраждала. За даними влади, терористів було троє. Привести вибуховий пристрій у дію вдалося лише одному з них. У другого бомба не спрацювала, третього знищили на місці.

Люди, які вийшли на демонстрацію, вимагали перенести лінії електропередачі, які прокладаються з Туркменії у Кабул, у населені хазарейцями провінції.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення