В американському штаті Алабама не менше чотирьох осіб загинули в результаті проходження потужного торнадо в місті Рехобет 2 січня.

Як уточнюється, тіла загиблих виявили в одній з будівель, яка знаходилася на шляху стихії. Також виявилися пошкоджені багато інших будинки і споруди, що знаходяться по сусідству.
За даними влади, в районі було зафіксовано повінь, причиною якого стали сильні зливи.
Протягом останньої доби дощі і штормовий вітер обрушилися на деякі регіони південних штатів Америки. У Луїзіані через негоду залишилися без електропостачання близько 100 тисяч осіб.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55