Гравці команди "Касіке Діріанген" вийшли на матч чемпіонату Нікарагуа проти "Депортіво Окотала" в засобах індивідуального захисту.
Про це повідомляє El Mundo Deportivo.
Зокрема, футболісти вдягнули медичні маски і рукавички. Як розповів форвард "Касіке Діріанген" Бернардо Лаурейро, таке рішення було прийнято на зборах команди через епідемію коронавірусу. Нападник зізнався, що в масці зміг відбігати лише хвилин 20, після чого викинув її, так як було важко грати. Рукавички ж, за його словами, не завадили йому, тому з ними він не розлучився до кінця зустрічі, яка завершилася перемогою його команди з рахунком 2:0.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55