У понеділок, 20 червня, в результаті бойових дій на Донбасі загинули двоє українських військовослужбовців, ще п'ятеро отримали поранення.
Про це на брифінгу повідомив речник Адміністрації президента з питань АТО Олександр Мотузяник.
Він не уточнив причину і місце загибелі військовослужбовців.
Нагадаємо, за минулу добу бойовики на Донбасі 41 раз обстріляли позиції Збройних Сил України.
За минулий тиждень в АТО загинули семеро військових.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55