В Австрії розробили їстівного робота

Інженери з австрійського університету Йогана Кеплера створили робота, якого можна з'їсти. Девайс являє із себе роботизований хобот слона, який згинається і може брати предмети. Матеріал оболонки виконано із їстівного гелю, пише Futurism.

До складу гелю входить желатин з домішкою гліцерину, що дозволяє пристрою залишатися м'яким і зволоженим. До складу також входить лимонна кислота, яку "не люблять" бактерії.

Гель робота не висихає приблизно рік. Він може витримати 330 тисяч згинань і випрямлень і тільки потім стає менш еластичним. Якщо хобот викинути в сміття, з часом він розкладеться.

Як зазначає один з авторів винаходу Мартін Кальтенбруннер, новинку можна використовувати, наприклад, у ветеринарії. Таким чином можна буде вводити в оману тварин і підсовувати їм їстівних роботів, начинених ліками. Тварини будуть на них полювати і з'їдатимуть разом з корисною начинкою.

Як повідомлялося раніше, в продаж надійшли роботи-собаки. Спочатку вони розроблялися для військових, але після випробувань ті відмовилися від використання чотириногих роботів, і тоді компанія стала розробляти робопсів для комерційних цілей.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення