Вихованцям однієї з груп дитячого саду №258 в Барнаулі видали нагородні грамоти з гербом України. Про це пише портал «Алтапресс».
![](/media/contentimages/29556e042744f978.jpg)
За інформацією ресурсу, першою на невідповідний державний символ звернула увагу місцева мешканка, яка повідомила про помилку в співтоваристві Barnaul 22 в соціальній мережі «ВКонтакте». «Як можна пояснити ситуацію, коли в Барнаулі (Алтайський край) в дитячому садку №258 сім'ї нагороджують грамотами з гербом і прапором України, Алтайський край входить до складу України? Поясніть будь-ласка», — написала вона.