В блокаді "ДНР" і "ЛНР" сталися кардинальні й несподівані зміни

 РЕАЛ

Отже, у Станиці Луганській заробив пішохідний пункт пропуску – перший з «ЛНР», з ринком і «Ощадбанком». Як і попереджалося раніше, перетнути його можуть тільки володарі перепусток: «Ніхто ні на які поступки йти не буде», — прямо у спілкуванні з обурюється місцевими жителями заявив луганський губернатор Георгій Тука.

За даними «Інформатора», цей КПП може пропустити максимум 40 чоловік в годину, перевірку одночасно проходять двоє пішоходів, на кожного витрачається від 3 до 6 хвилин. Георгій Тука не виключає, що в майбутньому будуть відкриті пункти пропуску у Новотошковского і Золотом на Бахмутке.

З «ДНР» стабільно працюють три пункти пропуску: Майорск, Новотроїцьке, Гнутово. Але донецький губернатор Павло Жебрівський обіцяє вже в листопаді відкрити коридор з Донецька на Курахове, де обладнають ще один пункт пропуску.

Між тим, діючі коридори через Майорск і Новотроїцьке перетворилися в суцільні багатокілометрові затори автомобілів, перш за все, з вини терористів: «В Майорске повна Ж. Піших приблизно 1,5 тисячі! А черга машин до заправки, яка після ринку в Горлівці, подекуди навіть в 2 ряди».

«Черга до блокпоста ДНР з боку Горлівки кілометра три... не рухається взагалі»... Спритні водії пропонують місця в черзі ближче за 200-400 гривень. А бойовики жорстоко карають тих, хто намагається встановити в черзі справедливий порядок і не пропускає блатних (див. скрін).

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення