У Дарницькому районі Києва затримали чотирьох чоловіків, які обікрали квартиру на вулиці Гмирі. Про це повідомили в прес-службі Нацполіції Києва.
З квартири злодії винесли ювелірні прикраси, гроші і мобільні телефони. Власник квартири вночі звернувся до правоохоронців. Після прибуття слідчо-оперативна група з'ясувала, що замки вхідних дверей були зламані.
В результаті розшукових заходів затримали чотирьох чоловіків, які опинилися громадянами іншої держави. Правоохоронці зазначили, що один з них раніше притягувався до кримінальної відповідальності.
Було розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 ("Крадіжка") КК України. Злодіям загрожує до 6 років позбавлення волі.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55