У п'ятницю, 7 лютого, в Дніпрі таксисти познущалися над пасажиром, який не заплатив за проїзд.
Чоловік скористався послугами таксі, але не заплатив. Про це повідомили Telegram-каналі Х**вий Дніпро.
Його привезли з Магдалинівка в Дніпро, але грошей при собі у чоловіка не було. Тоді водій таксі покликав колег, дали йому банку зеленки і змусили вмиватися.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55