В окупованому Енергодарі стався потужний вибух. Місто знеструмлене через пошкодження ЛЕП у районі Запорізької АЕС. Про це повідомив енергодарський міський голова Дмитро Орлов.
"Сьогодні о 12:20 мешканці Енергодара повідомили, що в місті пролунав потужний вибух. Після чого в Енергодарі одночасно зникли світло та водопостачання", - сказав Орлов.
Мер також додав, що наразі з’ясовуються усі обставини події.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55