В Енергодарі Запорізької області з вікна багатоповерхівки випав чоловік. Чи це була спроба самогубства, чи нещасний випадок не повідомляється. Проте відомо, що нещасний вижив. Про це поінформували у Запорізькому обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.
Моторошний інцидент стався у будинку по вулиці Будівельників. Там чоловік впав з 4 поверху. Зазначається, що потерпілому 40 років.
"Постраждалий отримав закритий перелом п'яточної кістки стопи, різану рану лівої кісті і був госпіталізований до лікарні", - йдеться у повідомленні.
На місці події працювала одна фельдшерська бригада.
06.06.26 | 16:22
05.06.26 | 19:00
05.06.26 | 18:21
04.06.26 | 21:51
04.06.26 | 21:39
02.06.26 | 19:00
02.06.26 | 17:50
01.06.26 | 17:00
01.06.26 | 14:54