В Індії назвали причини спалаху невідомої хвороби

Причиною масового захворювання жителів індійського міста Елуру могло стати отруєння ртуттю та іншими важкими металами. Про це повідомляє Hindustan Times з посиланням на головного міністра уряду штату Андхра-Прадеш Джаганмохаму Редді.

"Національний інститут харчування виявив сліди ртуті в рисі, а також пестициди і залишки гербіцидів у надмірних кількостях в овочах. Він також виявив залишки фосфорорганічних сполук в крові потерпілих від хвороби, і необхідно встановити, як вони потрапили в організм людей", - заявив Редді.

Загальна кількість постраждалих сягає 613. З них 13 проходять стаціонарне лікування, інші виписані з лікарень. Троє хворих померли, причиною смерті двох з них могли стати хронічні захворювання.

"Досі незрозуміло, що саме спричинило спалах невідомої хвороби. Раніше в крові хворих були виявлені свинець і нікель, але висновки медиків у цілому відкидають зараження питної води. Проте проби води в одному з районів Елуру виявили велику кількість пестицидів, що в тисячу разів перевищують норму", - розповів міністр.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення