Подружжя з індійського штату Чхаттісгарх назвало своїх близнюків, які народилися під час пандемії коронавірусу, на його честь, пише Hindustantime.
Діти з'явилися на світ в ніч на 27 березня під час карантину. Батьки назвали хлопчика Ковідом, а дівчинку Короною.
"Так, вірус небезпечний, але його спалах змусив людей зосередитися на санітарії, гігієні і набутті інших корисних звичок. Таким чином, ми подумали про ці імена", - сказала 27-річна мати новонароджених Пріті Верма.
Втім, подружжя не відкидає, що в подальшому своїх дітей перейменує.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55