В Індії підірвали два елітних ЖК (відео)

11-12 січня Індії знесли два житлових комплекси, які було збудовано з порушенням екологічних норм, повідомляє BBC.

Чотири корпуси «преміальних» ЖК звели у 2006 році на околицях міста Кочі, що на південному узбережжі Індії. Верховний суд постановив знести будівлі торік, після того, як було виявлено, що забудовник знехтував нормами забудови прибережних зон.

Місцеві чиновники надали дозвіл на будівництво без погодження з управлінням охорони прибережних зон штату Керала. У цьому районі заборонено будівництво через екологічну деградацію узбережжя, яка призвела, зокрема, до значних повеней.

У суботу за допомогою 212 кілограмів вибухівки було підірвано два 19-поверхових корпуси ЖК H2O Holy Faith на 90 квартир, у неділю – дві башти Alfa Serene.

Інвестори ЖК спостерігали, як їхні квартири руйнує вибух. Загалом у чотирьох багатоповерхівках було 343 квартири, в яких проживали дві тисячі осіб. Це наймасштабніший демонтаж житлових будівель в Індії.

Крім них спостерігати за вибухом зібралися глядачі, дехто навіть приїхав із Малайзії. Учнів навколишніх шкіл відпустили з занять, аби ті подивилися на знесення будівель, пише The News Minute.

Серед мешканців – банкіри, топ-менеджери та різні впливові люди, які могли собі дозволити витратити на квартиру велику для цього регіону суму: наприклад, торік одну з квартир продали більш як за 170 тисяч доларів.

Частина жителів відмовилася виїжджати, але місцева влада відключила їм електрику й воду. Мешканцям виплатять компенсації в розмірі 35 тисяч доларів кожному.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення