В Індії стався спалах невідомої хвороби: госпіталізували близько 500 осіб

Близько 500 осіб були госпіталізовані з невідомим захворюванням в індійському штаті Андхра-Прадеш в Індії. Про це повідомляє The New Indian Express.

"Загадкова хвороба, яка охопила Елуру у районі Західного Годаварі, не продемонструвала жодних ознак зникнення у понеділок, при цьому кількість людей, у яких виявляють такі симптоми, як нудота, припадки і головний біль, зросла до 476 осіб - різке збільшення більш ніж на сотню у порівнянні з неділею. З них 332 були виписані, 125 проходять лікування у державній загальній лікарні міста, а 18 були доставлені у Віджаяваду і Гунтур для більш детального лікування", - йдеться у повідомленні.

За даними медиків, у хворих спостерігаються непритомність, запаморочення, головний біль і симптоми епілепсії. У більшості стан залишається стабільним. Результати тестів на коронавірус у пацієнтів виявилися негативними.

"Збудник хвороби не виявлено. Зразки води, продуктів харчування і крові хворих відправлені для аналізу у лабораторію судово-медичної експертизи", — заявили представники місцевих органів охорони здоров’я. Не виключено, додали вони, що сталося масове зараження у результаті забруднення повітря або через вживання недоброякісних продуктів.
Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення