В Індонезії народилося теля-мутант з двома головами. Про це пише видання Daily Mail.
Місцеві жителі стікаються зі всієї країни, щоб побачити теляти-мутанта. Вони думають, що теля принесе їм удачу.
Його доставили на ферму в селі Пондок Вулу на сході Яви в неділю ввечері.

Насправді він страждає поліцефаліей, у нього чотири функціонуючих ока і два окремих рота.
Незважаючи на його незвичайний зовнішній вигляд, теля в іншому виглядає здоровим і може пити молоко з пляшок через кожен рот.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55