В Ірані ідентифіковано тіла чотирьох українців

Фахівці вже ідентифікували тіла чотирьох українців з 11, які загинули під час катастрофи літака МАУ в Ірані. Про це в середу, 15 січня, повідомив заступник генпрокурора Віктор Трепак.

Він зазначив, що процес ідентифікації триває і повинен закінчитися 19 січня.

Трепак також акцентував увагу на тому, що Іран не передає чорні ящики Україні, а без них встановити всі причини трагедії літака МАУ буде неможливо.

"Також ми будемо ініціювати створення міжнародної групи для участі у загальних розслідуваннях спільно з нашими іноземними партнерами", - додав Трепак.

У свою чергу, Поліна Чиж з Департаменту ГПУ із зовнішніх зв'язків повідомила, що раніше, за попередньою домовленістю, Іран повинен був відправити в Україну чорні ящики до 15 січня включно для їх розшифрування в українській лабораторії.

За словами Чиж, з'явилася інформація про те, що Іран має намір передати чорні ящики Франції. Однак у відповідь на питання української сторони Франція цей факт не підтверджує.

У той же час, фахівці діагностичного центру і лабораторії судової медицини провінції Тегеран встановили за ДНК особи 148 загиблих під час аварії, 57 тіл вже були передані сім'ям.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення