Ще один померлий вночі від отруєння алкоголем в Іркутську не пив «Глід», а горілку «Біла береза», заявили в департаменті охорони здоров'я міста.
Начальник департаменту охорони здоров'я та соціального захисту Іркутська: "Одна з жертв масового отруєння, мешканка Ленінського району, померла вдома. Її родичі повідомили медикам, що вона вживала горілку "Біла береза"
Нагадаємо, що кількість жертв отруєння "Глодом" у РФ зросла до 71
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55