В Ірпіні у гаражному приміщенні знайшли тіло зниклої дівчини

В Ірпіні співробітники поліції в гаражному приміщенні знайшли розчленоване тіло зниклої дівчини. Про це повідомили в прес-службі ГУ НП у Київській області.

"В засобах масової інформації повідомлялося про розшук Сороки Ольги Леонідівни 1994 року народження. Дівчину шукали щодня близько 100 правоохоронців спільно з громадськістю. Прочісували ліси, посадки, водоймища, покинуті будівлі", - йдеться у повідомленні.

Вчора співробітники поліції спільно з журналістами у наглядовій ямі гаражного приміщення знайшли закопане розчленоване тіло безвісно зниклої. Подвір’я, на території якого знаходився гараж, належало чоловікові до якого приходила дівчина перед тим як зникнути. Підозрюваний покінчив життя самогубством.

Як повідомляли раніше Надзвичайні новини, дівчина жила із подругами у зйомній квартирі. Вони переїхали до неї нещодавно - після конфлікту з господарем попереднього житла. Увечері 4 листопада Оля повернулася туди, щоб забрати останні речі. Після - її вже ніхто не бачив.

Слідчим відділом Ірпінського відділу поліції були відкриті два кримінальні провадження – за фактом зникнення людини, та за фактом самогубства. Зараз обидва провадження перекваліфіковані та об’єднані в одне провадження – за ч.1 ст.115 (умисне вбивство) КК України. Тіло направлено на експертизу.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення